Gackt Infomace

8. října 2011 v 11:42 | Michi |  Gackt
Nějaké info co jsem našla,ale nadává mi to hlavu anj patu..
Zdroj na konce článku..

Datum narození: 4. července 1973 (1540)
Místo narození: Okinawa, Japonsko (Sev. Evropa, nejspíš Skandinávie)
Do roku 2004 tvrdil, že je skoro 450 let starým upírem, narozeným někde v severní Evropě, poté přiznal, že se narodil 4.7. 1973. Ale uznejte, že na 33 let svůj věk vypadá stále velmi dobře! :D
O povolání jeho matky se nic moc neví, ale jeho otec byl jazzový trumpetista (prý, Gackt sám se tuším zmíňil, že jeho otec byl vojákem; nemají zrovna nejlepší vztah), a tak rodiče svého syna vedli už od malička k hudbě. Podle toho, co jsem slyšela byli dost přísní.

Dovolili malému Gacktíkovi sledovat v televizi jen vzdělávací programy a pos louchat klasickou hudbu. (Gackt není jeho pravé jméno, pouze umělecké. To pravé zná jen on a jeho rodina. Spekuluje se však o: Satoru Okabe. ) Chudák Gackt, o kolik úžasných anime určitě přišel. Přesto mu to nezabránilo, aby se nestal fanouškem Gundamu. Od tří let se musel učit hrát na piano. V sedmi ho to přestalo bavit a teprve v jedenácti toho nechal a vrátil se k učení až ve čtrnácti, když viděl, jak dobrý je jeho kamarád. Gackt je totiž hodně soutěživý.
Ale zpět do jeho mládí, respektivě 7 let. Tehdy se totiž málem utopil v moři u Okinawi. Tahle část je krásně popsána v jeho autobiografii, nazvané Jihaku (čte se nejspíš Džihaku), kterou sám sepsal. Je tam taky zmínka o otáčející se lampě (V anglickém originále: revolving lantern. Nejsem si zcela jistá, co to je, ale myslím, že by to mohla být jedna taková hračka, kterou jsem kdysi viděla. Není to přímo lampa, to ne. Uvnitř je žárovka a kolem ní je obtočeno několik obrázků, které na sebe navazují, nejčastěji tam bývají nějaké postavy. Jak se to točí, zdá se, že se hýbou.) Gackt má místo těch postaviček své vzpomínky. Prý pokaždé před sebou vidí celý svůj život.
Od této události- skoro utonutí- má Gackt své zvláštní schopnosti: Skvělý sluch, kterým slyší každý šepot a šestý smysl. (Ano úplně stejný, jaký měl Haley Joel Osment ve stejnojmenném filmu.) Prý vidí duchy a dokonce s nimi rozmlouvá, tedy se svými mrtvými příbuznými.
Někdy v tu dobu se Gackt dostal do nemocnice. Hrozně ho bolelo břicho a střeva. Zkolaboval a odvezli ho na dětské oddělení. Protože doktoři nezjistili, co mu je, šoupli ho na izolaci. Nedaleko jeho pokoje byli i oddělení, kde byli velmi nemocné děti, které mohli každým dnem umřít. Tohle bylo pro Gackta dost těžké. Když si našel kamaráda, mohl být během několika dnů mrtev. A on to poznal. Věděl vždy dopředu, kdo z jeho přátel umře.
Gackt nikdy nebyl dost mentálně silný. Začal z toho trochu šílet a doktoři ho odmítli propustit. Pokud se chtěl Gackt z nemocnice dostat, musel se přestat chovat jako šílenec, a tak začal napodobovat svého doktora. Za několik dnů byl propuštěn.
Gacktova hudební kariéra začala, když se stal bubeníkem pro Cains:Feel. Začal zpívat, když kytarista z Cains:Feel YOU (tenhle maník se stal později členem GacktJOB), ho jen tak ze srandy požádal. Gackt to vzal a začal hodinami zpěvu. Tak se setkal s Manou, který ho požádal, aby se stal členem skupiny Malice Mizer jako klávesista a zpěvák.
Gacktův příchod do Malice Mizer představoval nové období pro skupinu- stali se rozjásanějšími, romantičtějšími a začali používat složité kostýmy a jevištní scénáře. S touto změnou stylu popularita skupiny vzrostla. Nicméně rozdíly mezi členy skupiny se zvětšily. Gackt se ve své autobiografii zmínil, že chtěl dělat i hudbu, ne jen zpívat a psát texty. Gackt opustil Malice Mizer krátce po vydání jejich skvělého singlu, "Le Ciel",a dokonale zmizel z médií na 8 měsíců.
Po odchodu s Malice Mizer začal Gackt svou sólovou kariéru v roce 1999 spolu s GacktJOBEM. Jeho členové: You, Chachamaru, You-ken, Ryu, Igao...Členové se ale stále mění.
Gackt účinkoval v několika pořadech. Hrál v několika filmech, jako třeba Hero´s hero a Moon child, na kterém se dokonce podílel i jako scénarista. A někdy dělá modela svému oblíbenému módnímu návrháři, Yoshiyuki Konishimu. Navrhuje si i vlastní oblečení. Otevřel restauraci a bar, Tamaly bar, kde vaří jen z jeho vlastních a rodiných receptů.
Objevil se i ve hře Bujingai pro Play Station 2, kde měl úplně růžové vlasy. A v Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty. Drby na internetu tvrdí, že Gackt byl i modelem pro hlavní postavu Final Fantasy VIII, Squalla Leonhearta. Avšak v titulcích uveden nebyl. Pravda však je, že se objevil v Final Fantasy VII: Dirge of Cerbeus (Později i v Crisis Core) jako postava jménem G. K této hře vydal 25.ledna 2006 jako svůj 23. singl písničku Redemption.
Behěm roku 2007 vydal dva singly: No ni saku hana no you ni a Returner-Yami no Shuuen. Navíc stihl i cd coverů z Gundamu-0079-0088 (To číslo je fakt název, věřte nebo ne.) Mimoto hrál i v japonském historickém seriálu Fuurin Kazan, kde ztvárnil Uesagi Kenshina, slavného vojevůdce.

Zdroj:http://gackt.wz.cz/gackt/life/life.htm
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lala◄► Lala◄► | Web | 8. října 2011 v 11:45 | Reagovat

Děkuji

2 Lala◄► Lala◄► | Web | 8. října 2011 v 11:46 | Reagovat

Ale jo je =)

3 Suzu Himeko Suzu Himeko | Web | 8. října 2011 v 11:49 | Reagovat

Hai ~ ^3^ psala jsem ti žádost :3
Takže bych byla moc ráda kdyby jsme byly SB ^3^

4 Lala◄► Lala◄► | Web | 8. října 2011 v 11:50 | Reagovat

Ráda budu sb =)

5 Suzu Himeko Suzu Himeko | Web | 8. října 2011 v 11:52 | Reagovat

Ok ~ my tebe také ^3^

6 Lee Ji-Eun(♥)' Lee Ji-Eun(♥)' | Web | 8. října 2011 v 11:52 | Reagovat

Souhlasím. to první odtavec jsem takový divný. stím upírem ale, pravě to mně nutí abych začala poslouchát gackt:P

7 Lee Ji-Eun(♥) Lee Ji-Eun(♥) | Web | 8. října 2011 v 11:56 | Reagovat

jj moje řeč :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Name: Martina (Michi)

Email: HOneY-sAn@seznam.cz

Facebook: Originální Baka Baka

Web Site: nipponk.blog.cz