Listopad 2011

3.Hodnocení blogu pro Shinara-chan -^^-

27. listopadu 2011 v 17:53 | Michi |  Hodnocení blogu
Tak další hodnocení je pro Shinara-chan -^^-

 1. Desing
  Máš užasný layout.Opravdu nádhera...^^Dobře sladěné,uspořádané a tak...:)Naprosto skvělí...:)
 2. Blog jako takový..
  Zaměření hlavně na anime,mám pravdu ne?..:)
  Miluju anime stejně jako Asijskou muziku..Takže máš u mně + ..:)
 3. Specialní zaměření
  Jak už jsem psala ve druhým bodě .Jsem ráda,že je to blog na něco specializovanýho.Nemám ráda neuspořádané blogy,který nemají přesné zaměření a člověk se v nich nevyzná..stejně tak jako mám já...:D
 4. Články
  Přidáváš celkem často a jsou to hlavně dobré články,kteří se dají pořádně číst...:)
 5. Náštěvnost
  Myslím si,že náštěvnost je užasná....:) Jen tak dál...:)
Takže máš vyhovující blog..:D Takže 20/20 bodu

2.Hodnocení blogu pro BiBsikA

27. listopadu 2011 v 17:42 | Michi |  Hodnocení blogu
Takže po dlouhém čekání ohodnotím konečně blog BiBsikA

 1. Desing
  Miluju kapelu SHINee!!Tím jsi mi udělala radost,ALE!
  Nechci hodnotit to jestli se mi líbí,protože nechci porovnávat jiné layouty!Ale..
  Myslím,že je pěkný jen by to chtělo trošku uspořádat.
 2. Blog jako takový..
  Články přidáváš poměrně často,né jako já!..:DD Musím říct,že se mi tvůj blog pači..:)
 3. Specialní zaměření
  Jestli jsem to pochopila dobře tak tvůj blog je zaměřený hlavně na Asijskou hudbu a dorama.Což se mi líbí...:)
 4. Články
  Jak už jsem psala.Přidáváš je celkem často...:) Navíc mají takový dobrý nádeh.Je to psaní tebou tedy doufám...:)Ale určitě jo...:)A líbí se mi tvoje psaní slovenčtinou,kterou miluju..^^ ..:)
 5. Návštěvnost
  Máš dobrou...:)
Takže body jsou 11/20

Omluva? Ne jen pouha prázdná slova

27. listopadu 2011 v 17:25 | Michi |  Diary
ehm...nevím jak začít..
No uhm *uhýbá před kamenama* ono vlastně neni ani před jakýma.Vlastně jen uhýbat před svým svědomím.Utíkám před nečím co mě stejně jednou chytí.Ale o to tu nejde.Člověk musí jít za svím snem i když mu svět haže klacky pod nohy.Musí se zvednout a jít dál.I když mu vstoupí láska do života,i když pak příjde bolest.Nikdy nesmíš zapomenout,že máš pořád svůj sen a nikdy nesmíš dopustit aby ti ho někdo zníčil.Jdi dál,ale nikdy nezapomen na to co bylo,protože příjdeš i o ty nejkrásnější vzpomínky,který byly krásný,ne jen ty bolestiví.Tak to nevzdávej a žij.Žij pro svoji touhu a sen! No to jsem sice řekla,ale vnímá to někdo? Ne asi ne,určitě ne...


Ale to proč jsem tu nebyla.Nebyla jsem tu zdůvodu,že jsem neměla prostě čas a ani náladu.Vlastně je to taky kvůli tomu,že jsem byla dost unavená.Tenhle týden jsem měla praxi a prostě když jsem přišla domu byla jsem ráda,že sedim.Takže jsem tenhle týden tu nebyla.A nevím jak to bude.Možná,že pozastavím blog na dny v týdni a budu tu jen o výkedech.
Co se týče objednaných layoutu.
Moc te mě potěšili.Zkusím je udělat co nejdřív budu moct.Popravdě jsem ani nečekala,že bude ode mně chtít tolik lidí layout.Mockrát vám děkuju.Pokusím se udělat aspon jeden dneska.A zbytek kolem týdne...:)
Co se týče hodnocení blogu.
Zkusím je napsat ještě dneska..:)

Nocař

25. listopadu 2011 v 16:16 | Michi |  Koš
V podstatě nemám žádnou oblíbenou postavu v knížce.Proč? Protože i když vím,že si ji oblíbím brzy to skončí a nastane nové epidemie.I když vlastně by se tu jedna no možná dvě našli.V podstatě de o dvě postavy z jedné a druhé knížky.Jedná se o Vespera a Nexe z knih Nocař a Regenát.Jsou to uplně užasný knížky.Je to sice o upírech a je to i dost o logice,ale !! Jsou to užasné knížky.Akorát čekám až mi vidají třetí díl a to NIKT.Už měl vyjít minulí rok nebo tak nějak,ale snad ještě neni vydaní v češtině jen v polštině,myslím.Každopádně jsem si na to vzpoměla ted když jsem si řekla co bych měla napsat na téma týdne! No a vybavila jsem si to.A přemýšlím,že si to přečtu snad znova.Četla jsem to ž tolikrát,že ani nevím kolikrát.No,ale ted chci číst prokletou ságu,ale nevim kdy pač na to nemám čas,díky škole..:) No snad mě napadne ještě nějaká postava..:)

Miku - Vocaloid - Free layout

19. listopadu 2011 v 14:57 | Michi |  Free Layouts
Takže jak jsem už říkala splácala jsem nový Free layout.Kdo by mě zájem pište.
Je to layout s Miku..


Ty popisky v menu jsou k tomu a ty takzvané http: mají být jakoby rubiky a to osotatní napsané jsou jen příklady...:)

Bisexualita nebo experiment?

19. listopadu 2011 v 7:12 | Michi |  Koš
Všichni znají pojem bisexualita. Bisexuálové prožívají své touhy a choutky jak s ženami, tak s muži, často dělají grupáč, odborníci však tvrdí, že bisexualita je nesmysl a mýtus. Co je vlastně pravda?
Tento termín zavedl již Sigmund Freud, který tvrdil, že všichni se rodí jako bisexuálové a v pozdějších letech získávají větší náklonnost k jednomu pohlaví. Jak je tedy možné, že nalezneme i dospělého bisexuála? Například ženu, která stráví noc s jinou ženou a další noc s mužem?

Větší šance!

Andy Warhol tvrdil, že bisexualita je velmi jednoduchá metoda, jak dvojnásobně zvýšit své šance na strávení příjemného večera. Člověk, který se považuje za bisexuála v tomto tvrzení nalezne 100% pravdy. Nebude mít problém zažít příjemný večer se sexuálním jiskřením, ať se ženou anebo s mužem. Pro heterosexuálního jedince pravděpodobně nebude večer tak "vzrušující", když jej stráví se stejným pohlavím, ale to neznamená, že nebude příjemný. Pan Andy Warhol věděl moc dobře, co říká.

Proč obě pohlaví?

Představte si ženu (Katka), která byla doposud jen heterosexuálně orientovaná, vyrazí si ven se někam pobavit, seznámí se s jinou ženou (Terezou), připadá jí sympatická a obě si padnou do oka. Pak stačí trocha alkoholu a dojde k líbání, které může pokračovat v tak zvaný sexuální úlet.
/obrazky/linki.bloger.cz/bisex3.jpg
Ráno si Katka říká něco ve smyslu: "Co to sakra bylo?" Ale později v ten den se jí to rozloží v hlavě a zjistí, že se jí to líbilo. "Co teď? Jak se mám zachovat?" Pokládá si tyto otázky Katka.
Má v podstatě dvě možnosti:
1. Zavolat Tereze a udržovat s ní nadále kontakt
2. Na celý incident zapomenout a chovat se podle předpokládaných norem - heterosexuálních
Pak už záleží na ní, co si vybere. Jistě jí napadne také otázka: "To jsem lesba? " Lesba by naše Katka byla, pokud by zůstala pouze u žen, ale ona dobře ví, že má ráda i muže. Se ženou jí je dobře, ráda prožívá s ní něhu, společné zájmy, drbání. S mužem prožívá to samé (asi až na to drbání). K jakému pohlaví se tedy má přiklonit?
/obrazky/linki.bloger.cz/bisex2.jpg

Proč jsem bisexuálka?

Na tuto otázku je snadná odpověď: Bisexualita. Katka tento pojem zná a nemusí se tedy rozhodovat. "Proč jsem, ale bisexuálka?" Odpovědí je mnoho.
Jsem bisexuálka, protože:
se neumím rozhodnout, které pohlaví mám raději.
prožívám krizi a u stejného pohlaví jsem našla útěchu.
chci zkusit něco nového - experimentovat.
chci být zajímavá pro své okolí a zaujmout ho.

Bisexuál - Bisexuálka

Když se většiny lidí zeptáte, jaký mají názor na bisexualitu, tak ženy vám buď odpoví, že jim je to jedno anebo že samy bisexuální jsou. Pokud se zeptáte mužů, tak jejich nejčastější odpověď je, že bisexualita u žen je super, vzrušující a že jí budou podporovat. Naopak názor na bisexuální muže většině mužské populace přijde nechutný a homosexuálně zaměřený. Proč tyto rozdíly mezi pohlavím? Žijeme v moderním světě, a pokud bisexualita je kladně brána u žen, tak by to tak mělo být i u mužů. Samozřejmě nalezneme i lidi, kterým bisexualita přijde pohoršující a nepřípustná.

Názor odborníků

Někteří sexuologové jsou názoru, že bisexualita neexistuje, že to je jen mýtus. Sexuolog Radim Uzel řekl, že bisexuálové jsou často homosexuálové, kteří se nesmířili se svou orientací. Mezi námi se pohybuje mnoho homosexuálu, kteří svou orientaci nepřiznají, protože mají strach, že by je společnost vyčlenila. Tito lidé pak samozřejmě mohou působit jako bisexuálové. Milují stejné pohlaví, ale předstírají zájem o to druhé. Každý homosexuál, který se takto schovává za bisexualitu, by si měl rozmyslet co je pro něj důležitější. Jestli štěstí a spokojenost ve vztahu s člověkem, kterého opravdu miluje anebo předstíraný vztah s druhým pohlavím, který může skončit katastrofálně.

Existuje bisexualita?

Zatím se nepodařilo prokázat, jestli měl Sigmund Freud pravdu v jeho teorii, zda biologie ovlivňuje sexuální orientaci. Názorů je mnoho a ještě mnoho vznikne. Pro někoho bisexualita existuje, pro někoho ne. Pravda je však taková, že člověk je natolik schopný jedinec na to, aby se dokázal rozhodnout, se kterým pohlavím si dokáže představit život. Většina bisexuálů jen experimentuje a zkouší nové věci, jiným je příjemně v přítomnosti člověka, který je stejného pohlaví a jen si svou náklonnost prokazují. Jsou proto bisexuálové anebo jen lidé, kteří jsou na sobě psychicky poutání a intimním vztahem své propojení jen prohlubují? /obrazky/linki.bloger.cz/bisex4.jpg

Zdroj Tenhle článek uplně vystihuje to co jsem si myslela,proto vám ho sem dávám...:)

Alice Nine「BLUE FLAME

18. listopadu 2011 v 19:27 | Michi |  Alice Nine

Alice Nine -RAINBOWS

18. listopadu 2011 v 19:25 | Michi |  Alice Nine
aww..^^

Perver Frau

18. listopadu 2011 v 17:23 | Michi |  07 Ghost Obrázky
Náš "malej" *čti velkej* perverzní Frau...^^
Tenhle obrázek je prostě sexy..^^

07 Ghost AMV

18. listopadu 2011 v 15:15 | Michi |  07 Ghost Videa
Nádherně zpracované AMV..^^
Ta písnička k tomu dokonale sedí a žádný námitky,i ta druhá je luxusní..:)I když hraje jen chvíli..:)
Name: Martina (Michi)

Email: HOneY-sAn@seznam.cz

Facebook: Originální Baka Baka

Web Site: nipponk.blog.cz