Miyavi

Miyavi sexy..^^

28. října 2011 v 20:37 | Michi

Miyavi avatars

28. října 2011 v 20:37 | Michi
Miyavi - Avatars / Iconsdreaming - Avatars / IconsMiyabi - Avatars / Icons Miyavi! - Avatars / IconsMiyavi - Avatars / IconsDrunk on Ego - Avatars / IconsDreaming - Avatars / Icons Miyavi - Avatars / Iconsplease, please, please - Avatars / IconsMiyavi - Avatars / Icons

Miyavi photos

9. října 2011 v 19:25 | Michi
Pár obrázků Miyaviho...^^

Miyavi Informace

8. října 2011 v 7:16 | Michi
Miyavi, japonský sólový jrockový zpěvák, se narodil 14. září 1981 v Osace.

Má starší sestru a mladšího bratra.

Výškou dosahuje 185 cm a váží 59 kg.

Jeho oblíbenou barvou je růžová a co se týče jídla, miluje kuře, sushi a čokoládový dort.

V dřívější době, kdy ještě používal jméno Miyabi, založil nezávislou skupinu ve stylu visual kei Due le quartz. Roku 2002, kdy se kapela rozpadla, se rozhodl pro sólovou dráhu. Přejmenoval se na Miyaviho (zkráceně MYV) a vydal první debutové album "-gagaku-". Poměrně brzy se dostal na velmi vysokou úroveň, kam patří mimojiné Alice Nine, Gazette, Kagrra a Kra.
V říjnu 2004 se do podvědomí lidé dostal první významnější song "Rock no gyakushuu - SUPERSTAR no jouken" a právě tehdy si Miyavi začal důvěřovat v psaní textů. Jeho první album "-miyavizm-" vyšlo v červnu 2005. Poté začal experimentovat s různými typy hudby a do roka svou muziku změkčil a obohatil o dávku romantiky, sám to nazývá MYV☆POPS.
Zajímavý film Oresama s Miyavim v hlavní roli byl vydán 25. února 2005. Pojednává o návratu známého jrockového zpěváka do 80. let, kdy nemá nikdo ponětí o významu jrocku a je na Miyavim, jak se s touto situací popere.
 
 

Reklama
Name: Martina (Michi)

Email: HOneY-sAn@seznam.cz

Facebook: Originální Baka Baka

Web Site: nipponk.blog.cz